POZNAJ

inLumine

Robimy 

w prowokatywności

Specjalizujemy się w uczeniu prowkatywności i rozwoju poprzez prowokatywność.

Więcej informacji o tym jak działa prowokatywność znajdziesz na provocare.org

JO

Joanna Czarnecka

terapeutka, trenerka

Właścicielka inLumine

Fundatorka Fundacji Provocare

Prezes zarządu Fundacji Provocare

 

NO

Norbert Grzybek

coach, trener

Właściciel inLumine

Fundator Fundacji Provocare

Prezes Rady Fundacji Provocare

 

Wiemy

czego chcemy

Wspieramy ludzi w poprawie jakości życia psychicznego.

W szczególności:

Fachowców

Prowadzimy szkołę prowokatywności, której celem jest poszerzanie kompetencji fachowców różnych dziedzin wsparcia społecznego: terapii, coachingu, szkoleń, mediacji, edukacji i innych zawodów pomocowcyh. Zarówno pod kątem wspierania innych jak i samych siebie.

NIe fachowców

Zapraszamy każdego(ą) do  dbania o swoje zdrowie psychiczne zarówno w procesach indywidualnych jak i grupowych (terapia, coaching)

W organizach

Ucząc prowokatywności wewnętrzne struktury odpowiedzialne za dobrostan i rozwój pracowników. Prowadząc warsztaty z kompetencji „miękkich” (np. odporność psychiczna, zmiany, spójność lidera, synergia zespołowa, improwizacja, radzenia sobie z konfliktem itd)

mamy

Doświadczenie

Źródło

inLumine przyszło na świat w 2023r przez pączkowanie. Provocare – Instytut Prowokatywności wyodrębniło działalność komercyjną (inlumine) z  działalności społecznej (Fundacja Provocare Provocare.org). Obydwie zachowały kod genetyczny prowokatywności, JO i NO.

Baza

Bazę merytoryczną dla działalności stanowi doświadczenie terapeutyczne, coachingowe, szkoleniowe i biznesowe JO & NO zdobyte przez lata pracy z ludźmi w procesach indywidualnych i grupowcych (i rozwijania prowokatywności)

Zasoby

Punktem wyjścia inLumine jest doświadczenie JO&NO, jednak największym atutem jest grono Prowoaktywnych – osób po warsztatach prowokatywności, o wielu kompetencjach, współpracujących z inLumine