Regulamin

Regulamin Sprzedaży Wydawnictwa Provocare

Sklep należy do firmy:

Provocare – Instytut Podejścia Prowokatywnego

ul. Esej 21/22

01-923 Warszawa

NIP 884 246 70 27

REGON

Konto: 81 1090 2369 0000 0001 0310 4811

ZASADY WYSYŁKI

KOSZTY DOSTAWY – obowiązują od 1.01.2023 r.

* Sposób dostawy: Poczta Polska- przesyłka typu Kurier48h, firma kurierska DPD lub Kurierm InPost oraz odbiór osobisty w Warszawie, sposób wysyłki oraz zapłaty wybiera Klient podczas składania zamówienia.

Przy zamówieniu powyżej 300 zł koszt wysyłki wynosi 0 zł

niezależnie od sposobu dostawy i rodzaju płatności.

Dostawa Poczta Polska – przesyłka typu Kurier48h

Koszty dostawy zamówień o wartości od 1,00 do 200,00 zł

  • płatne przedpłatą na konto Provocare: – 9,00 zł
  • płatności elektroniczne PayU, karta kredytowa – 10,90 zł
  • płatne przy odbiorze – 12,00 zł

Dostawa Pocztą Polską Paczka48h, realizacja w ciągu 1-2 dni roboczych od daty nadania. SMS z powiadomieniem o planowanym terminie dostawy.

Dostawa do Paczkoamtu InPostu

Koszty dostawy zamówień o wartości od 1,00 do 200,00 zł

  • płatne przedpłatą na konto Provocare: – 9,00 zł
  • płatności elektroniczne PayU, karta kredytowa – 10,90 zł
  • Nie ma możliwości zapłaty w paczkomacie

Dostawa do Paczkoamtu InPostu, realizacja w ciągu 1-2 dni roboczych od daty nadania. SMS z powiadomieniem o dostarczeniu paczki oraz kodem dostępu.

ODBIÓR OSOBISTY W WARSZAWIE na ul. Esej 21/22 (Bielany)

(informacja o przygotowaniu paczki do odbioru będzie wysłana osobnym mailem i/lub SMS)

Opłata za przygotowanie paczki 0 zł.

Zamówienia z dostawą poza terenem POLSKI według cen właściwych dla danego kraju

CZAS DOSTAWY

Czas otrzymania przesyłki = czas przygotowania paczki + czas dostawy przez Pocztę lub Kuriera

Wysyłamy w 24 godz. – oznacza czas przygotowania paczki

Jeżeli dany towar mamy w naszym magazynie, to już tego dnia lub w następny dzień roboczy od chwili złożenia zamówienia nadamy paczkę na poczcie lub przekażemy kurierowi.

Wysyłamy w 3-5 dni – oznacza czas przygotowania paczki

Po złożeniu przez Państwa zamówienia kompletujemy przesyłkę i w ciągu 2 dni roboczych przekazujemy ją poczcie lub kurierowi.

Przedsprzedaż

Przyjmujemy zamówienia na publikacje, które ukażą się w terminie podanym na naszych stronach internetowych.

Po zarezerwowaniu publikacji do Państwa dyspozycji, w momencie ukazania się książki, wyślemy do Państwa pocztą elektroniczną prośbę o potwierdzenie zamiaru zakupu.

Odbiór osobisty – po skompletowaniu paczki wysyłamy maila o terminie odbioru książek

TO SIĘ OPŁACA

* Przy zamówieniu powyżej 300 zł (po odliczeniu rabatów) koszty wysyłki pokrywa w całości Provocare niezależnie od sposobu dostawy.

*Wszelkie promocje zamieszczone na stronie www.provocare.pl obowiązują tylko przy zakupie przez Internet.

* Realizujemy zamówienia z dostawą na terenie POLSKI i świata (według taryfy cenowej przewoźnika właściwego dla danego kraju)

FORMY PŁATNOŚCI:

Formę płatności wybiera Klient podczas składania zamówienia.

* Płatne przy odbiorze – Klient płaci za przesyłkę przy odbiorze paczki.

* Płatności elektroniczne PayU, karta kredytowa

Paczkę wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty.

* Przedpłata na konto Provocare.pl – po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zamówienia prosimy o przelew w ciągu 7 dni na nasze konto całej należnej kwoty za zamówienie.

Provocare – Instytut Podejścia Prowokatywnego, 01-923 Warszawa, ul. Esej 21/22

Numer konta 81 1090 2369 0000 0001 0310 4811

Paczkę wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty.

Zasady wystawiania faktur od 1 stycznia 2023 r.

Jeżeli klient kupuje jako podatnik i chce otrzymać fakturę VAT musi podać w zamówieniu swój NIP.

Nie ma możliwości wystawienia faktury VAT, dla klientów którzy nie podali nr NIP podczas składania zamówienia, ponieważ sprzedaż dla tych klientów jest rejestrowana na kasie fiskalnej i potwierdzana paragonem bez NIP-u nabywcy. (zgodnie z art. 106b ust. 5-7 ustawy o VAT).

Jeśli klient nie poda NIP w formularzu zamówienia uznaje się, że kupuje jako konsument. Może wystąpić o wystawienie faktury, jednak sprzedawca wystawi mu fakturę taką, jak dla konsumentów – bez NIP nabywcy.

Reklamacje i Zwroty

ZWROTY

Zgodnie Z Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, jeśli towar nie był używany, kopiowany lub w żaden inny sposób zniszczony lub wykorzystany można go zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Zwrócony towar należy zaopatrzyć w kopię otrzymanej faktury vat lub paragonu oraz odesłać go na adres Sklepu internetowego.

Provocare – Instytut Podejścia Prowokatywnego

Ul. Esej 21/22

01-923 Warszawa

NIP 884 246 70 27

Koszt zakupionej książki zostanie zwrócony na Państwa numer rachunku bankowego w ciągu 14 dni od daty otrzymania zwrotu towaru. Sklep internetowy nie zwraca kosztów przesyłki. Nie przyjmujemy przesyłek „za pobraniem”.

Do zwrotu należy dołączyć Formularz zwrotu towaru, który można pobrać tutaj pobierz formularz

REKLAMACJE

Wszystkie towary dostępne w Sklepie internetowym Provocare.pl objęte są gwarancją wydawcy. Jeżeli zdarzy się, że po otrzymaniu książki wykryjesz wady techniczne lub mechaniczne odeślij ją z powrotem do nas. Prosimy wówczas o dołączenie kopii faktury. Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem do nas reklamacji zwrócimy na Państwa konto bankowe po otrzymaniu przesyłki i przyjęciu reklamacji.

Towar zostanie wymieniony na nowy albo w przypadku braku zamiennika dokonamy zwrotu całości kwoty zakupu

Do zwrotu należy dołączyć Formularz zwrotu towaru, który można pobrać tutaj pobierz formularz

Zasady zakupu e-booków (plików elektronicznych)

Zasady zakupu E-booków

1. Aby dokonać zakupu Ebooków – publikacji elektronicznej, należy umieścić w koszyku wybrane pozycje, a następnie zarejestrować się i sfinalizować Zamówienie oraz uiścić należność poprzez płatności elektroniczne Płatności24.

2. W przypadku Zamówień, na których figurują wydania elektroniczne, niedostępna jest opcja płatności za pobraniem.

3. Zamówienie zostaje zrealizowane, czyli pliki Ebooków są dostępne do pobrania dla Użytkownika, po potwierdzeniu dokonania płatności przez system obsługi płatności (platności.pl).

4. Po potwierdzeniu płatności na adres mailowy podany w Zamówieniu w ciągu godziny zostaje wysłany mail z linkiem, z którego będzie można pobrać zakupioną i opłaconą wcześniej publikację. Link jest aktywny przez 72 godziny.

5. Zakupione plik można pobrać również po zalogowaniu się na stronie www.provocare.pl w zakładce > Moje konto,> szczegóły zamówienia znajduje się lista zamówionych produktów wraz z linkami do ich pobrania w przypadku e-booków.

6. Nabywca e-booka ma prawo do przechowywania go na twardym dysku swojego komputera oraz innych nośnikach elektronicznych, ale nie ma prawa go powielać ani udostępniać osobom trzecim. Ebook może być wykorzystywany wyłącznie do celów dozwolonego użytku osobistego. Zakupione e-booki można drukować wyłącznie na własne potrzeby. Wszystkie publikacje elektroniczne dostępne na stronie www.provocare.pl objęte są prawem autorskim. Nabywca nie ma prawa do kopiowania i rozpowszechniania zakupionego przez siebie pliku ani umieszczania go w sieci typu Internet.

Format plików elektronicznych:

1. epub – pliki z tym rozszerzeniem jest przeznaczony na e-czytniki, tablety, smartfony. Otworzysz go w Adobe Digital Editions lub innym programie obsługującym tego typu formaty (np. EPUBReader)

2. mobi – e-booki w tym formacie można pobierać na dowolne urządzenie (np. e-czytnik, komputer, telefon komórkowy). Do jego otworzenia potrzebujemy programu obsługującego tego typu format (np. MobiPocket Reader). Pliki w formacie MOBI można odczytać na e-czytniku Kindle.

Sposób zabezpieczania plików;

Watermark (znak wodny) – zaszyfrowana informacja o użytkowniku, który zakupił produkt. Dzięki temu łatwo jest zidentyfikować użytkownika, który rozpowszechnił produkt w sposób niezgodny z prawem.

Zwroty i reklamacje e-booków

Zwroty

W przypadku e-wydań odstąpienie od umowy jest dopuszczalne w terminie 14 dni od udostępnienia pliku na koncie Klienta jedynie w przypadku, gdy nie został on przez niego wykorzystany (poprzez kliknięcie „Pobierz”) linku umożliwiającego pobranie pliku. Po wykorzystaniu linku Klientowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy – z uwagi na charakter świadczenia, który uniemożliwia jego zwrot, jak również z uwagi na charakter świadczenia o właściwościach ściśle związanych z osobą Klienta.

Reklamacje

Reklamacji nie podlega format pliku eBooka oraz brak możliwości otworzenia pliku na urządzeniu, które nie obsługuje lub obsługuje nieprawidłowo zakupiony formatu pliku.

Dlatego ważne jest to, abyś sprawdził, czy eBook, który kupujesz może być odtworzony na Twoim czytniku. Przykładowo na czytniku Kindle możesz czytać niezabezpieczone pliki PDF oraz pliki w formacie MOBI. Nie ma za to możliwości odczytania na nim pliku ePUB – czytnik nie wspiera tego formatu. Konieczna jest konwersja pliku ePUB do formatu MOBI.

Strony do śledzenia przesyłek

Adresy stron do śledzenia przesyłek:

PACZKOMATY oraz KURIER InPost: https://inpost.pl/sledzenie-przesylek

POCZTA POLSKA: http://emonitoring.poczta-polska.pl/

KURIER DPD: https://tracktrace.dpd.com.pl/findParcel

KURIER DHL: https://sprawdz.dhl.com.pl

W celu sprawdzenia statusu przesyłki w firmie logistycznej należy wpisać numer przesyłki otrzymany w mailu z potwierdzeniem nadania przesyłki z naszego sklepu.

Polityka prywatności

Polityka prywatności Sklepu internetowego Wydawnictwa Provocare (www.provocare.pl)

Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych Provocare – Instytut Podejścia Prowokatywnego z siedzibą w Warszawie przy ulicy Esej 21/22, 01-923 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem NIP 884 246 70 27.

Informujemy, że Twoje dane przechowujemy do realizacji czynności wynikających ze świadczonych usług, w tym w zakresie obsługi roszczeń posprzedażowych (np. uprawnień z gwarancji, rękojmi).

W celu prawidłowej realizacji usług Twoje dane osobowe mogą być udostępniane naszym partnerom realizującym dla Wydawnictwa i Instytutu Provocare usługi marketingowe oraz firmom spedycyjnym.

Masz prawo:

• dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz uaktualnienia,

• do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego ich przetwarzania.

Pamiętaj, że skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody, a od 25 Maja 2018 r. także będziesz mieć prawo:

• wniesienia skargi do organu nadzorczego

• prawo do przenoszenia danych

• „prawo do bycia zapomnianym”

W każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Twoich danych osobowych możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail dialog@provocare.pl

*Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

a) Podanie danych osobowych przez użytkownika jest całkowicie dobrowolne. Wszelkie przekazane nam dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usług czy produktów dostarczanych za pośrednictwem Sklepu internetowego Provocare.pl i związanych ściśle z tym celem, w szczególności umożliwienia dokonania rejestracji, logowania, złożenia zamówienia i dokonania zakupów, rozliczeń, rozpatrzenia ewentualnych reklamacji, archiwizacji czy kontaktu. Dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu realizacji własnych działań marketingowych, dotyczących produktów lub usług Provocare.pl. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Esej 21/22, 01-923 Warszawa – w formie tradycyjnej, co nie wymaga zgody. W przypadku innych form działań marketingowych, wymagających zgody (przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną czy telefoniczną, otrzymywanie informacji o ofertach partnerów), użytkownik może zostać poproszony o wyrażenie stosownej zgody i może ją dobrowolnie wyrazić. Wówczas dane osobowe będą przetwarzane także w celach objętych składanym oświadczeniem.

b) Każdy użytkownik, który udostępnił swoje dane w formularzu rejestracyjnym, posiada nieskrępowany dostęp do dotyczących go danych. Użytkownik może dane te weryfikować, modyfikować lub też żądać ich usunięcia. Może to zrobić samodzielnie, jak i korzystając z naszej pomocy, której chętnie udzielimy.

c) Zapewniamy bezpieczeństwo powierzonych nam danych osobowych i dołożenie wszelkich starań w celu podnoszenia poziomu tej ochrony. W celu wyjaśnienia naszym użytkownikom zasad i sposobu gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o użytkownikach, poniżej przedstawiamy dokument, który w sposób przejrzysty wyjaśnia kwestię ochrony prywatności naszych użytkowników, tak by mogli oni poczuć się bezpiecznie i cieszyć się zakupami w Sklepie internetowym Provocare.pl.

Jak chronimy dane osobowe użytkowników?

Do najważniejszych elementów systemu ochrony danych osobowych użytkowników należą:

a) Dostęp do danych osobowych użytkownika mają tylko ci pracownicy lub współpracownicy Provocare.pl, którzy zostali upoważnieni do przetwarzania danych osobowych w stosownym zakresie i zobowiązani do zachowania w tajemnicy danych osobowych i sposobów ich zabezpieczenia lub dodatkowo zostali przeszkoleni zgodnie z polityką bezpieczeństwa danych osobowych.

b) System IT Sklepu internetowego Provocare.pl spełnia wszelkie standardy ochrony danych osobowych. Dla ochrony danych osobowych użytkowników zastosowano środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych zgodne z wymaganiami określonymi w przepisach o ochronie danych osobowych, .

Administrator dopełnia wszelkich przewidzianych prawem obowiązków w zakresie ochrony danych osobowych.

Dlaczego i o jakie dane osobowe prosimy użytkowników?

1. Rejestracja

a) W trakcie rejestracji prosimy o podanie danych niezbędnych do założenia konta w Sklepie internetowym Provocare.pl, dzięki czemu użytkownik nie musi przy każdym kolejnym zakupie poświęcać czasu na ponowne wypełnianie formularza danych.

b) Zarejestrowany użytkownik po zalogowaniu ma również możliwość weryfikacji statusu złożonego zamówienia i historii dokonanych zakupów.

c) Zarejestrowany i zalogowany użytkownik w każdej chwili może samodzielnie poprawiać, uzupełniać lub żądać całkowitego usunięcia swoich danych z bazy Sklepu internetowego Provocare.pl, kontaktując się z Administratorem danych.

d) W trakcie rejestracji prosimy o adres e-mail – niezbędny do logowania do Sklepu internetowego Provocare.pl (e-mail jest identyfikatorem użytkownika) i komunikacji związanej z korzystaniem z Sklepu. Dane podane w trakcie rejestracji nie będą udostępniane przez Provocare.pl innym podmiotom.

2. Złożenie zamówienia

a) W trakcie składania zamówienia prosimy o podanie nam danych niezbędnych do realizacji zamówienia, które w przypadku zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników częściowo pobierane są automatycznie z danych podanych przy rejestracji.

b) Składając zamówienie, użytkownik wypełnia formularz zamówienia i podaje w nim następujące dane:

  • imię i nazwisko lub nazwa firmy/instytucji – niezbędne do wystawienia dokumentu sprzedaży i zaadresowania przesyłki;
  • adres (ulica, numer domu/lub numer domu i lokalu, kod pocztowy i miasto) – niezbędny do zaadresowania przesyłki;
  • e-mail – niezbędny do komunikacji związanej z realizacją zamówienia;
  • numer telefonu – niezbędny w przypadku wyboru niektórych metod dostawy (wymagany przez przewoźników).

Dane podane podczas zamówienia (imię, nazwisko, adres dostawy, telefon) mogą być udostępnione dostawcom przesyłek (operatorom pocztowym, przewoźnikom – kurierom), wyłącznie w celu dostarczenia zamówienia.

3.Subskrypcja newslettera

W przypadku subskrypcji newslettera lub wyrażenia zgody na jego otrzymywanie w procesie rejestracji albo podczas składania zamówienia, prosimy jedynie o podanie adresu e-mail, na który przesyłane będą informacje handlowe od Administratora. Użytkownik może w każdej chwili zrezygnować z subskrypcji, klikając link rezygnacji znajdujący się w stopce każdego newslettera.

Dane osobowe użytkowników pobierane automatycznie po wejściu na strony Sklepu internetowego Provocare.pl

1. www.provocare.pl (serwer)

System informatyczny, z którego korzysta Sklep internetowy Provocare.pl, automatycznie gromadzi w logach dane związane z urządzeniem, z którego korzysta użytkownik łącząc się z www.provocare.pl. Dane te gromadzone są jedynie w celach statystycznych i dotyczą: typu urządzenia, systemu operacyjnego, rodzaju przeglądarki internetowej, rozdzielczości ekranu, głębi kolorów, IP, dostawcy usług internetowych czy adresu wejścia na strony Sklepu internetowego Provocare.pl i są wykorzystywane jedynie w procesie optymalizacji strony www.provocare.pl w celu zapewnienia jak największej wygody korzystania. Dane te nie są nigdy łączone z danymi, o których mowa w pkt. III i stanowią jedynie materiał do analizy statystycznej i mechanizmów korygowania błędów systemowych.

2. Polityka cookies

Sklep internetowy Provocare.pl stosuje tzw. ciasteczka (ang. cookies). Są to małe pliki tekstowe umieszczane na urządzeniach użytkowników końcowych (np. komputerach) za pośrednictwem przeglądarek internetowych. Pliki te pozwalają na przechowywanie określonych informacji na urządzeniu użytkownika końcowego, a następnie ich odczytanie przez serwis, który te pliki stworzył. Cookies zawierają zwykle, oprócz nazwy domeny serwisu internetowego, z którego pochodzą, także czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikatowy numer. Cookies wykorzystywane są przez nas w celu:

a) dopasowania zawartości witryn sklepu internetowego do indywidualnych upodobań użytkownika oraz optymalizacji korzystania przez niego ze stron internetowych, (cookies pozwalają w szczególności na rozpoznanie urządzenia użytkownika sklepu internetowego i odpowiednie wyświetlenie strony internetowej, tak by była ona możliwie najlepiej dostosowana do jego jednostkowych potrzeb),

b) utrzymania sesji użytkownika sklepu internetowego po zalogowaniu – jest to niezwykle przydatne dla użytkownika, gdyż zapobiega konieczności ponownego logowania się (podawania loginu i hasła) na każdej kolejnej podstronie sklepu internetowego,

c) tworzenia statystyk (abyśmy mogli lepiej zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy naszego sklepu internetowego korzystają ze stron internetowych, a w konsekwencji mogli ulepszyć strukturę i zawartość tych stron),

Zazwyczaj przeglądarka internetowa użytkownika domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. W każdej chwili jednak użytkownicy sklepu internetowego mają możliwość i prawo do dokonywania zmiany ustawień dotyczących cookies. Aby dokonać zmiany ustawień plików cookies użytkownicy powinni zapoznać się ze szczegółowymi informacjami o możliwościach i sposobach obsługi cookies, które są dostępne w ustawieniach przeglądarki internetowej. W przypadku, gdy użytkownik nie zgadza się na umieszczanie na swoim urządzeniu plików cookies, może zablokować ich umieszczenie odpowiednio konfigurując swoją przeglądarkę internetową. Informacje jak to zrobić znajdzie w plikach pomocy swojej przeglądarki internetowej. Niestety w przypadku zablokowania plików cookies pochodzących z www.provocare.pl nie możemy zagwarantować jego poprawnego działania. Jeżeli użytkownik nie dokona zmiany ustawień w zakresie cookies, to pliki te będą zamieszczone w urządzeniu końcowym użytkownika. Oznacza to, iż będziemy przechowywać informacje w urządzeniu końcowym użytkownika i uzyskiwać dostęp do tych informacji.

Powierzanie i udostępnianie danych osobowych użytkowników

1. Jako Administrator danych osobowych użytkowników, możemy w drodze umowy powierzać przetwarzanie tych danych innym podmiotom.

2. Udostępnienie danych osobowych użytkownika innym osobom lub instytucjom możliwe jest tylko za wyraźną zgodą użytkownika lub na jego życzenie, a także w innych przypadkach przewidzianych przepisami prawa.

Kontakt

1. W sprawach związanych z realizacją zamówienia i dostarczeniem przesyłki Sklep internetowy Provocare.pl kontaktuje się z użytkownikiem korzystając z podanego przez użytkownika adresu e-mail lub z podanego przez użytkownika numeru telefonu.

2. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości co do polityki prywatności i bezpieczeństwa danych osobowych użytkowników prosimy do kontakt z numerem telefonu 535 006 846 lub poprzez adres e-mail joanna.czarnecka.pl.

W przypadku chęci aktualizacji lub usunięcia danych osobowych użytkownika, o ile użytkownik nie może lub nie chce zrobić tego samodzielnie, prosimy o kontakt pod naszym numerem telefonu 535 006 846 lub poprzez adres e-mail joanna.czarnecka.pl.

W powyższych sprawach można również korespondować z nami pod adresem: Provocare, ul. Esej 21/22, 01-923 Warszawa.

 ……………………………………..

data

Formularz zwrotu towaru do Provocare.pl

……………………………………………………………….……………………………………….…………….

imię nazwisko klienta

……………………………………………………………….……………………………………….…………….

adres

………………………………………………………………………………….….

telefon kontaktowy

………………………………………………………………………………….….

adres e-mail

Zwracam w niezmienionym stanie:

Nazwa towaru: ……………………………………………………………………………….…………………………..……………..……………………………………………

……………………………………………………………….……………………………………….………………………….………………………………………………………….…………………………………………………………….……………………………………….…….………………………………………..…

Numer zamówienia/ nr dokumentu sprzedaży*: ……………………………..……………………..…………………………….

Prosimy podać przyczynę zwrotu: ……………………………………………………………………………….…………………………

Kwota zwrotu: …………………………………………………………..……………

Dane do przelewu zwracanej kwoty: (imię , nazwisko, adres , nr rachunku bankowego):

……………………………………………………………………………………………………….………………………………………………………………..………………….………………………………………………………………………………………………………….………………………………………………

Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. O prawach konsumenta (Dz. Uustaw z dnia 24.06.2014 r. poz 827) niniejszym oświadczam, że odstępuję od umowy sprzedaży.

…………………………………………………………………..

data i podpis klienta

Adres na jaki należy wysłać przesyłkę:

Provocare

Ul. Esej 21/22

01-923 Warszawa

*) Prosimy o załączenie kopii dokumentu sprzedaży